Spot İkinciel Led Tv

İstanbul İkinci El Televizyon Alım Satım

ikinci el televizyon alanlar

Öncelikle eski tüplü ve flat ekran televizyonların ömrü bittiğini belirtmek isteriz. Bizi arayan bir çok müşterilerimiz bu tarz televizyonları satmak istediklerini söylüyorlar. Biz sadece led, lcd, plazma, curved, oled televizyonların alım ve satımını yapmaktayız. Bizi internet üzerinden ikinci el led tv alan yerler olarak bulabilirsiniz. Alım ve satış fiyatlarımız Tabii ki fark etmekte. Örnek siz LG Led tv satmak istiyorsunuz. Biz bu televizyonun marka ve modeline göre fiyatlandırmaktayız. Bu modelde internet yani Smart özelliği olup olmadığına önem vermekteyiz. Yani televizyonunuz ne kadar özelliğe sahip olursa o kadar değeri yüksek olmakta. İnce ekranlı televizyonunuz hangi marka ve model olursa olsun bizden fiyat almadan kesinlikle satmayın.

Spot Piyasasında Led TV Alım Satımı

İkinci el veya Spot olarak Led televizyon almak mı istiyorsunuz? En doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Tv satın almak İçin şubelerimiz İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’ Küçükyalı mahallesinde ve Avrupa Yakası şubemiz Bahçelievler Şirinevler semtinde bulunmaktadır . Ve ayriyeten İstanbul geneline hizmet vermekteyiz Bizden satın aldığınız tüm televizyonlara garanti vermekteyiz. Ayrıca satmak istiyorsanız ikinci el Lcd televizyon alanlar olarak internetten bizi bulun güncel sitelerimizde olan iletişim numaralarımız veya Whatsapp numaralarımızdan bize ulaşın. Ekip arkadaşlarımız anında size yardımcı olmakta ve anlaşma durumunda gün içerisinde evinizden veya iş yerinizden gelip nakit olarak almaktadırlar Sadece yapmanız gereken bizi aramaktır. Spot Televizyon denilen kelimeye de açıklama yapalım. Spot televizyon denildiğinde daha paketinden açılmamış televizyon demektir. paketinden açılmış ise fiyat oranlarında değişimler olmaktadır.

ikinci el tv alan yerler

İkinci El Televizyonlar

Ülkemizin her yerinde televizyon satan kurumların ve alış veriş merkezlerinin günden güne sayısı artmakta. Satın aldığınız televizyonlarda marka seçenekleri aşırı şekilde çoğalmaktadır. Bizim ikinci el televizyon alım satım firmamız sizde olan bütün markalı Led, Lcd ve Plazma televizyonların her modelini kutulu ve kutusuz şekilde aynı gün içinde nakit satın almakta. Peki bu markalarda sık görülenler hangileri? Bunları da belirtelim. Yerli üretim markamız da dahil olmak üzere Arçelik, Beko, Vestel, LG, Phillips, Sony, Samsung, Sunny, Awox ve diğer ithal olarak gelen bütün televizyonlarınızı en iyi fiyatlarda değerlendirmekteyiz.

Yıllar geçtikçe teknoloji hızla gelişmekte. Örnek Samsung 4K UHD Led televizyonuz var ve satmak istiyorsunuz Biz değerinden daha yüksek fiyatlarda alımını yapmaktayız. Firmamızla 7/24 iletişim sağlayarak siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebilmek için gece gündüz ulaşabilirsiniz İkinci veya sıfır televizyon satmak istiyorsanız biz firma olarak size en hızlı ve en iyi şekilde işinizi kolaylaştırıyoruz ve kapınıza kadar gelerek zaman kaybetmeden . İkinci el ve Spot televizyonlarınızı satmanız için kolaylık sağlıyoruz hemen bizimle iletişime geçin…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top