İkinci El Eşya Mağazası ikincielesya.net
Anasayfa İletişim İkinci El Ürünler Nakliye Site Map
Katagoriler
Reklam
İkinci El Ürünler
İkinci El Casper İntel i7 Extreme 8 Gb 640 Gb Hard disk 2gb Ekran Kartı
Casper İntel i7 Extreme 8 Gb Bellek
1000 TL İkinci El Casper İntel i7 Extreme 8 Gb 640 Gb Hard disk 2gb Ekran Kartı
Kutusunda iphone 5s 64 Gb Gri
İphone 5s 64 Gb Gri
2000 TL Kutusunda iphone 5s 64 Gb Gri
Spot Apple iPad 3 64 gb Apple Wi-Fi 4g
Kutusunda Apple iPad 3 64 Gb
750 TL Spot Apple iPad 3 64 gb Apple Wi-Fi 4g
Spot Sony Playstation 4 500 Gb 8 Gb Ram
Sony Playstation 4 500 Gb
900 TL Sony Playstation 4 500 Gb 8 Gb Ram
İkinci El Eşya
İkinci El Eşya Alan Yerler
İstanbul Antika Eşya
Spot Eşya Satmak İstiyorum
Spot İkinci El Eşya Kimler Alır
Spot İkinci El Eşya Nasıl Satılır
Spot İkinci El Restaurant Kasap Şarküyeri Dükkanı Malzemeleri
Küçükyalı İkinci El Eşya Pazarı
Spot İkinci El Komple Ev Eşyası Alanlar
İkinci El Eşya Alanlar
İkinci El Eşya Satmak İstiyorum
Spot İkinci El Eşya Nasıl Satarım
İstanbul Spot İkinci El Eşya
Anadolu Yakası spot İkinci El Eşya
Avrupa Yakası Spot İkinci El Eşya
 

İkinci El Eşya Alan Yerler

  Tel : 0212 571 19 39 - 0216 388 75 57 Gsm : 0532 170 10 56
  E-mail : info@ikincielesya.net
  Adres: -
İkinci El Eşya Alan Yerler

 

Yıllardır bir evde aynı eşyalarla yaşamak çoğu kez bizi mutlu etmiyor. Bazen insan değişiklikler yapmak istiyor. Genellikle de bu değişiklik eşyaların yerini değiştirmekle sınırlı kalıyor. Oysaki evdeki eşyaları yenilemek gerçek anlamda bizi daha iyi hissettirecektir. Tabii bir evi yenilemek başlı başına bir yük olduğu için buna girişmek birçok kişi için hayalden öteye geçemiyor. Ancak bu hayalleri gerçekleştirmenin çok kolay bir yolu var.

 

İkinci el eşya alan yerler tam da bu iş için hizmet vermekteler diyebiliriz. Yenilemek istediğiniz tüm eşyaları uygun fiyattan satarak yenilerini alabilirsiniz. Dilerseniz yeni alacağınız eşyaları da ikinci el olarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. Sadece ev ile de kısıtlanmamalı. Ofisiniz için de gerekli değişiklikleri 2.el eşya alan yerler ile görüşerek yapabilirsiniz. Bugün spot eşya alan yerler çevrenizde ve bazı muhitlerde olmakla birlikte artık gelişen internet çağıyla bilgisayarınızda! Size bir tık kadar yakın olan, eski eşya alan yerler sayesinde hiç yorulmadan alışverişleriniz yapabilirsiniz. Eşyaları yenilemek artık bir hayal değil.


Siz de eşyalarınızı değerlendirmek, yerine yenilerini koyarak evinize yepyeni bir hava katmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nakliye hizmetimiz sayesinde eşyalarınız güvenle taşınacaktır. Dilerseniz ihtiyacınız olan başka ürünleri de ikinci el olarak satın alabilirsiniz. Günümüzde neredeyse her 10 kişiden 3’ü bu şekilde alışveriş yapmakta ve bu oran gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle elektronik cihazların piyasasındaki hızlı değişim ikinci el ürünlere olan rağbeti arttırmaktadır.

 

Bugün alacağınız sıfır bir elektronik cihaz 1 yıl içerisinde değerinin çok çok altına düşecek ve yeni çıkan teknolojilerle birlikte güncelliğini yitirecektir. Bu noktada niçin değerinin düşeceğini bildiğiniz bir ürünü büyük bir masrafa ve kredi borcuna girip alasınız? Taksitleri bitmeden değeri düşen bu ürünleri ikinci el olarak almak çok daha mantıklı olmaktadır. Aynı şekilde teknolojisinin geride kaldığını düşündüğünüz ve yenisini almak istediğiniz bir elektronik cihazınız var ise bunu spot eşya alan yerler sayesinde nakde çevirebilirsiniz. İncelenip değerine göre alınacak olan bu ürünler, ona ihtiyacı olan başka kişilere yine uygun fiyatta satılacaktır.

 

Yeni bir ofis açmanın, yeni bir restoran kurmanın veya evlenip yeni bir ev döşemenin zevki sanırız ki hiçbir şeyde yoktur. İnsan kendine özel, kendi zevkine göre sıfırdan bir mekan kuracağı zaman, yaşadığı yorgunluklar onun gözüne batmaz ve kendi zevkini yansıtan bir mekan ortaya çıktığında hissettiği doyum tarifsizdir. Bu işlemin insanda yarattığı koşturmaca ve fiziksel yorgunluğun yanı sıra, işin bir de ekonomik boyutu vardır.

 

Maddi olarak parasını eşya ve dekorasyon için har vurup harman savurmak istemeyenlerin başvurdukları adresler bellidir. Tabi ki ikinci el eşya alan yerler. İkinci el eşya alan yerler aynı zamanda ikinci el eşya satan yerler de olduğundan, yeni eşya alacak sizlere ekonomik anlamda çok fazla yardımcı olacaklar, 1 eşya almaya gücünüz yetiyorken, aynı paraya 3 eşya alabilmenizi sağlayan yerlerdir. Eski ev eşyaları alan yerler, bu eşyaları çeşitli bakım ve onarım işlemlerinden geçirdikten sonra, üzerine küçük karlar koyarak yeni müşterilere satarlar.

 

Böylelikle siz de piyasa fiyatlarının zaman zaman 3 te 1 oranında ucuzuna, az kullanılmış, yepyeni ve ekonomik eşyaları satın alabilirsiniz. Kullanılmış eşya alan yerler deyince aklınıza sadece mobilya gelmemeli. Bu yerler aynı zamanda 2.el beyaz eşya da alan yerlerdir. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrik süpürgesi hatta fön makinesine kadar ihtiyacınız olan beyaz eşyayı bu spot eşya alan yerlerden temin edebilirsiniz.

 

Büyük bir sektör haline gelmiş ikinci el eşya alım satımı, firmalar tarafından genelde birbirlerine yakın yerlerde kurulan iş yerlerinde yapışır. Aslında bu benzer işlerle uğraşan firmaların birbirlerine yakın yerlerde iş yeri kurma düşüncesi birçok sektörde vardır. 2. El eşya alan yerler gerek birbirlerine bir faydaları olması açısından gerek se gelen müşterileri bir ortam içerisine sokup öyle satış yapmak açısından önemlidir. Her yerde belirli bir bölgede bu sektör yürümektedir. İstanbul ikinci el eşya alan yerler de belirli bölgelerde bulunmaktadır.


Ayrıca spot eşya alan yerler de bu tür ticarete ihtiyaç duyanların temel uğrak yeridir. Bu tür işletmelerde müşterilere sunulan hizmetin anlamı büyüktür. Çünkü bu sektör insanların hayatlarını kolaylaştırmak, zor durumda olanlara yardım etmek için vardır. Bu kişiler gerek evlerinden ayrı başka şehirde okuyan öğrenciler gerekse geçim sıkıntısı içinde bulunan insanlardır. Her kim olursa olsun hem bu işi yapan hem de bu hizmetten yararlananlar için önemli bir sektördür. Bu sektördeki kişilerin ikinci el eşya alan yerler'den yararlanması gerekmektedir.


Kullanılmış eşya alan bu işletmeler üzerlerine bir sorumluluk alırlar. Kullanılmış eşya ile bozuk eski eşya arasında çok büyük fark vardır. Eski eşya alan yerler sonrasında satacakları ve sorumlu olacakları eşyaların sağlamlığına önem göstermek zorundadır. Biz de bu konunun bilincinde olarak sizlere en güvenilir hizmeti vermeye çalışmaktayız.


İkinci el eşya alım satım yapan iş yerlerinin sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmamaları ve sahip oldukları prestijlerinin sarsılmamaları için, sattıkları ürünlerin sağlamlığına dikkat etmeleri gerekir. Bu firmanın geleceği için, potansiyel müşteri kitlesi için önemli bir konudur. İkinci el eşya alım satım sektöründe önemli bir firma olarak tüm bu konuların öneminin bilincindeyiz. Bu bilinçle şimdiye kadar olduğu gibi şimdiden sonra da sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.

 
İstanbul'daki Faaliyet
Alanlarımız.
Adalar
Arnavutköy
Ataşehir
Avcılar
Bağcılar
Bahçelievler
Bakırköy
Başakşehir
Bayrampaşa
Beşiktaş
Beykoz
Beylikdüzü
Beyoğlu
Bostanci
B.çekmeçe
Çatalca
Çekmeköy
Cihangir
Esenler
Esenyurt
Emirgan
Eyüp
Fatih
Fenerbahçe
Florya
G.osmanpaşa
Güngören
Kadıköy
Kağıthane
Kartal
K.Çekmece
Küçükyalı
Maltepe
Pendik
Sancaktepe
Sarıyer
Silivri
Şile
Şişli
Sultanbeyli
Sultangazi
Tuzla
Ümraniye
Üsküdar
Yeşilköy
Zeytinburnu
Reklam
Facebook Sayfası
İkinci El Ürünler
İkinci El Kilim Çiftli Baza Başlık
Kilim Çift Kişilik Baza Başlık
250 TL İkinci El Kilim Çiftli Baza Başlık
Ahsap Varak Ayna
Ahsap Varak Ayna
300 TL Eski Ahsap Varak Ayna
İkinci El Siemens 4 Aylık Nofrost Buzdolabı KG57NAW24N
Siemens Altan Donduruculu Nofrost Buzdolabı
900 TL İkinci El Siemens 4 Aylık Nofrost Buzdolabı KG57NAW24N
 

Copyright © istanbul ikinci el eşya 2000 - 2014